Úvodní stránka>Garážová vrata

Související informace

Štítky

vrata

Sekční garážová vrata vyrábíme přesně na míru, jsou opatřena motorem a dálkovým ovládáním. K nadstandardnímu vybavení garážových vrat patří integrované vstupní dveře, široká nabídka prosklení, odvětrání a dalších doplňků, které splní i nejnáročnější požadavky zákazníka a zohlední specifika každé zakázky. Barvu garážových vrat lze přizpůsobit odstínům okenních rámů, omítce domu nebo Vaší fantazii. Spolu s volbou libovolného odstínu barev dle palety RAL dodáte vratům i domu originální vzhled. Pokud si i tak nevyberete, nabízíme Vám exkluzivní povrchové provedení v imitaci tmavého a světlého dubu.

  

KAZETOVÁ VRATA

Kazetová vrata jsou vyrobena z tepelně izolovaných sekcí. Kazety tvoří charakteristický vzhled nejen vrat, ale doplňují architekturu Vašeho domu. Vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě s možností použití široké škály dalších barev. Nabízíme i jejich exkluzivní provedení v imitaci tmavého a světlého dubu. Povrchová úprava je zvýrazněna designem struktury dřeva (woodgrain).


LAMELOVÁ VRATA

Moderní vzhled lamelových vrat se hodí k jakémukoliv typu domu a zdiva. Snadná údržba a spolehlivý provoz jsou dalšími z mnoha výhod tohoto výrobku. Lamelová vrata vyniknou jasnými liniemi a přesnými rozestupy lamel. Standardně jsou dodávána v bílé barvě s možností použití široké škály barev dle RAL a dále v exkluzivním provedení imitací tmavého a světlého dřeva.


DRÁŽKOVÁ VRATA

Vrata se středovou drážkou ukazují nové možnosti moderního designu garáží. Užitné vlastnosti tohoto typu zůstávají stejně vynikající jako u osvědčených modelů kazetových a lamelových vrat. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie. Zůstává možnost použití široké škály barev a povrchová úprava je vždy zvýrazněna designem struktury woodgrain. Nabízíme i jejich exkluzivní provedení v imitaci světlého dubu. Povrch imitace zlatého dubu je hladký.


 HLADKÁ VRATA

Hladká vrata jsou vyrobena z tepelně izolovaných sekcí. Panely tvoří charakteristický vzhled nejen vrat, ale doplňují architekturu Vašeho domu. Vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě s možností použití široké škály dalších barev.


Vrata