Úvodní stránka>Ploty, brány a branky

Související informace

Štítky

ploty a brány

Hliníkové ploty, brány a branky vyrábíme pro každého zákazníka přímo na míru v různých velikostech a tvarech. Hliníkové ploty jsou zcela bezúdržbové, bez dalších investic jako je broušení či opakovaný nátěr. Stále budou vypadat jako nové. U každého typu plotu je možné si vybrat vlastní řešení profilu. Samozřejmostí je pro každý typ také brána a branka. Veškeré profily jsou zabudované mezi zděné sloupky případně mezi naše hliníkové sloupky, které jsou zabudované nebo přišroubované do základu. 

 

OKENICOVÉ PLOTY

Okenicový plot je svým tvarem hodně podobný žaluziím.

Kombinací barev u lamel a bočních profilů případně sloupků, můžete svůj plot vytvořit přesně podle vašich představ.

Lamela O2, barva šedáLamela O2, barva šedá

 

PLAŇKOVÉ PLOTY

Plaňkové ploty jsou na trhu stále žádané. Tvar plotu je možné zakončit rovně, obloukem či zešikma. Plaňky mohou být v horizontálním nebo vertikálním provedení, zabudované mezi zděné sloupky případně mezi naše hliníkové sloupky, které jsou zabetonované nebo přišroubované do základu.

Plaňkový profil je vyráběn v barvě bílé, hnědé a dekoru dřeva případně je možné potáhnut folií v rozsáhlém množství barev a odstínů.

  

TYČKOVÉ PLOTY

Tyčkové ploty jsou velice oblíbené díky svému designu, který se ani po letech neokouká. Tyčky lze zakončit pestrými koncovkami. Jednotlivé profily jsou zabudované mezi zděné sloupky případně mezi naše hliníkové sloupky, které jsou zabetonované nebo přišroubované do základu.

Tyčkový profil je vyráběn v černé a tmavě stříbrné barvě se strukturou krupičky, případně je možné si vybrat nástřik dle vzorníku.

 

KOMBINOVANÉ PLOTY

Sloučením plaňkového a tyčkového plotu vzniknou kombinované ploty. U tohoto typu jsou plaňkové profily doplněné profily tyčkovými. Jako u jednotlivých typů je možné různé zakončení jak planěk, tak i tyček.

Kombinované ploty vychází z původních barev jednotlivých profilů. U planěk jsou to bílá, hnědá, dekor dřeva, případně potažené folií. U tyček černá, tmavě stříbrná se strukturou krupičky, případně nástřik dle vzorníku.

 

 

 

RÁMOVÉ PLOTY – PLAŇKOVÉ A OKENICOVÉ

Rámové ploty vypadají jako plaňkové ploty, které jsou orámované brankovým profilem. Rámové ploty okenicové mají základ jako okenicový plot, který je orámován brankovým profilem

 

SAMONOSNÉ BRÁNY

Hliníkové samonosné brány vyrábíme na zakázku. Při montáži je nutné myslet na dostatečný prostor ve směru pojezdu pro zasunutí brány. Brány nevyžadují žádný vodící profil, proto jsou vhodné k montáži na nerovném terénu.

 

POJEZDOVÉ BRÁNY

Hliníkové pojezdové brány mají řešené otvírání do strany, stejně jako samonosné brány, ale pohybují se po kolejnici, která je zabetonované nebo zašroubovaná v zemi. Brány vyžadují volný prostor v délce průjezdu. 

 

JEDNOKŘÍDLÉ BRÁNY A BRANKY

Hliníkové jednokřídlé brány mají jen jedno křídlo, s otvíráním směrem na pozemek, nebo pokud je dostatek místa, tak i směrem na ulici. Otvírání lze řešit ručně, nebo pomocí motoru. 

 

DVOUKŘÍDLÉ BRÁNY A BRANKY

Hliníkové dvoukřídlé brány mají dvě křídla, s otvíráním směrem na pozemek, nebo pokud je dostatek místa, tak i směrem na ulici. Otvírání lze řešit ručně, nebo pomocí motoru.