Úvodní stránka>Sítě proti hmyzu

Související informace

Štítky

sítě

OKENNÍ

Nejčastější řešení ochrany proti hmyzu. Sítě jsou vyráběny z válcovaného nebo extrudovaného hliníkového profilu, který zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna, což zaručuje dlouholetou trvanlivost a odolnost vůči klimatickým podmínkám. Samotné uchycení je bez navrtání rámu okna pomocí Z-držáků.

Novinkou je límcový profil, který se vsadí do okenního rámu. Profil je určen pro plastová okna bez okapniček a euro okna. U tohoto provedení se nenavrtává rám, síť se uchytává otočnými úchyty. 

Mezi standardní barvy profilů patří bílá, hnědá a barva v imitaci dřeva. Pro majitele euro oken máme připraveny různé odstíny dekoru dřeva. Náročnějším zákazníkům dodáme sítě v jakékoliv barvě RAL.

Naše okenní sítě se díky své konstrukci vyznačují velmi snadnou montáží i demontáží.

 

DVEŘNÍ

Ochrana proti hmyzu v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného hliníkového profilu. Dveře jsou opatřeny samozavíratelnými panty a pantem výztužným. Součástí dveřní sítě je středová výztužná lišta, popř. lišta okapová. Jako ochranu vůči silnému větru nebo průvanu používáme instalaci magnetů.

Mezi standardní barvy profilů patří bílá, hnědá a barva v imitaci dřeva. Pro majitele euro dveří máme připraveny různé odstíny dekoru dřeva. Náročnějším zákazníkům dodáme sítě v jakékoliv barvě RAL.

 

ROLOVACÍ

Tam kde je nutné se dostat z okna, je třeba volit rolovací síť. Celá konstrukce sítě je z hliníkového profilu, které odolávají nepříznivým povětrnostním podmínkám. 

Barevné provedení: bílá, hnědá

 

POSUVNÁ

Tam kde není možné použít klasickou síť proti hmyzu, ať už z důvodu umístění jiné stínící techniky, jakou jsou předokenní rolety nebo markýzy, případně v případě překážejících prvků, jako jsou např. kliky od balkonových dveří, skvěle poslouží posuvná síť. Její princip je založen na profilu klasické sítě proti hmyzu, jen její ovládání je prostým posunem středního profilu.

 

 

 Hliníkové profily:

válcovaný 25x10válcovaný 25x10
válcovaný 12x31 Lválcovaný 12x31 L
válcovaný v vnitřním rohemválcovaný v vnitřním rohem
extrudovaný 2extrudovaný 2
extrudovaný 3extrudovaný 3

Sítě

 
Síť okenníSíť okenní
Síť dveřníSíť dveřní
Síť rolovacíSíť rolovací
Síť posuvnáSíť posuvná