Související informace

Štítky

žaluzie

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Žaluzie Euro design jsou určeny především k montáži na rám plastových, případně euro oken. Jde o žaluzie, u kterých se nehledí pouze na funkčnost zastínění (ta je samozřejmostí), ale především na design.

Dokonalá splynutí žaluzie s oknem v jeden celek, precizní řešení všech detailů, jednoduchá a spolehlivá manipulace, to jsou přednosti. Žaluzie Euro design je ovládaná plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel do požadované polohy, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie.

Výhodou tohoto řetízku oproti standardním provázkům je to, že se neušpiní, popřípadě jde velice snadno očistit a při vytažení žaluzie se Vám nepřekáží na parapetu.

Žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tloušťce umožňuje dokonalejší uzavření žaluzie a tím větší zastínění.

K zafixování žaluzie na rámu okna slouží fixační struny, které jsou uchyceny v spodní částí rámu pomocí kolíčku, který je téměř neviditelný. Veškeré uchycovací prvky jsou neviditelné a vytváří tak dojem "čisté linie."

 

Horizontální žaluzie Euro Brilant jsou také určeny k montáži na rám plastových a euro oken. Jde o žaluzie, které se rovněž ovládají pomocí kuličkového řetízku. Hlavním rozdílem oproti Euro design je horní profil a horní krycí lišta. Ta je u Euro Brilant oblouková a bez postraních plastových krytek, čímž zaručuje naprosto dokonalé splynutí s rámem okna. 

 

Obdobou žaluzie Euro Brilant je žaluzie Euro Opal. Rozdíl je pouze v krycí liště, která je u této varianty hranatá bez postranních plastových krytek.

 

Žaluzie Natur line je v základu stejná Euro Design, s rozdílem v použití lamel. Ty mají odlišnou strukturu a barvu (různé dekory dřeva). Rozdíl je také v krycí liště, která je u tohoto provedení z hliníkové lamely v imitaci dřeva.

 

Žaluzie Natur Line Brilant je ideálním řešením pro euro okna. Tato žaluzie je vybavena obloukovou krycí lištou bez postraních krytek. Samotné lamely mají různý design dřeva. Horní i krycí profil je opatřen folií v různých dekorech, a proto perfektně ladí s rámem okna.

 

TYPY LAMEL:

Euro designEuro design
Natur lineNatur line

 

 

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií.

Vertikální žaluzie mají nejlepší kombinační schopnost funkčnosti (ochrana před slunečními paprsky, izolace) s dekorativností. 

S našimi vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu.

Také výběr látek našich vertikálních žaluzií je bohatý, jak v barvě, tak i v kvalitě. Umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování bytu, kanceláře nebo i jednací místnosti v podniku.

Naše lamely šířky 127 a 89 mm jsou dodávány v různých modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím regulovat světlo v místnosti.

 

ATYPICKÉ ŽALUZIE

V současné době se stále častěji vyskytují okna různých nestandardních tvarů, ať již trojúhelníkových, lichoběžníkových, obloukových a podobně.

Zastínění lze provést několika způsoby, v závislosti na tvaru a požadavcích zákazníka

Horizontálními žaluziemi lze zastínit prakticky jakýkoliv tvar. Lichoběžníkové, trojúhelníkové a podobné okna zastiňujeme převážně na mechanice Euro klasik, která umožňuje po technické stránce výrobu takového zastínění a současně je esteticky na takové úrovni, že splňuje náročné požadavky zákazníka.