Související informace

Štítky

žaluzie

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Žaluzie Euro design jsou určeny především k montáži na rám plastových, případně euro oken. Jde o žaluzie, u kterých se nehledí pouze na funkčnost zastínění (ta je samozřejmostí), ale především na design.

Dokonalá splynutí žaluzie s oknem v jeden celek, precizní řešení všech detailů, jednoduchá a spolehlivá manipulace, to jsou přednosti. Žaluzie Euro design je ovládaná plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel do požadované polohy, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie.

Výhodou tohoto řetízku oproti standardním provázkům je to, že se neušpiní, popřípadě jde velice snadno očistit a při vytažení žaluzie se Vám nepřekáží na parapetu.

Žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tloušťce umožňuje dokonalejší uzavření žaluzie a tím větší zastínění.

K zafixování žaluzie na rámu okna slouží fixační struny, které jsou uchyceny v spodní částí rámu pomocí kolíčku, který je téměř neviditelný. Veškeré uchycovací prvky jsou neviditelné a vytváří tak dojem "čisté linie."

 

Horizontální žaluzie Euro Brilant jsou také určeny k montáži na rám plastových a euro oken. Jde o žaluzie, které se rovněž ovládají pomocí kuličkového řetízku. Hlavním rozdílem oproti Euro design je horní profil a horní krycí lišta. Ta je u Euro Brilant oblouková a bez postraních plastových krytek, čímž zaručuje naprosto dokonalé splynutí s rámem okna. 

 

Obdobou žaluzie Euro Brilant je žaluzie Euro Opal. Rozdíl je pouze v krycí liště, která je u této varianty hranatá bez postranních plastových krytek.

 

Žaluzie Natur line je v základu stejná Euro Design, s rozdílem v použití lamel. Ty mají odlišnou strukturu a barvu (různé dekory dřeva). Rozdíl je také v krycí liště, která je u tohoto provedení z hliníkové lamely v imitaci dřeva.

 

Žaluzie Natur Line Brilant je ideálním řešením pro euro okna. Tato žaluzie je vybavena obloukovou krycí lištou bez postraních krytek. Samotné lamely mají různý design dřeva. Horní i krycí profil je opatřen folií v různých dekorech, a proto perfektně ladí s rámem okna.

 

TYPY LAMEL:

Euro designEuro design
Natur lineNatur line

 

 

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií.

Vertikální žaluzie mají nejlepší kombinační schopnost funkčnosti (ochrana před slunečními paprsky, izolace) s dekorativností. 

S našimi vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu.

Také výběr látek našich vertikálních žaluzií je bohatý, jak v barvě, tak i v kvalitě. Umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování bytu, kanceláře nebo i jednací místnosti v podniku.

Naše lamely šířky 127 a 89 mm jsou dodávány v různých modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím regulovat světlo v místnosti.

 

ATYPICKÉ ŽALUZIE

V současné době se stále častěji vyskytují okna různých nestandardních tvarů, ať již trojúhelníkových, lichoběžníkových, obloukových a podobně.

Zastínění lze provést několika způsoby, v závislosti na tvaru a požadavcích zákazníka

Horizontálními žaluziemi lze zastínit prakticky jakýkoliv tvar. Lichoběžníkové, trojúhelníkové a podobné okna zastiňujeme převážně na mechanice Euro klasik, která umožňuje po technické stránce výrobu takového zastínění a současně je esteticky na takové úrovni, že splňuje náročné požadavky zákazníka.

 

VENKOVNÍ ŽALUZIE

Představují vysoce moderní a efektivní prostředek stínění. Skládají se z hliníkových lamel, horního profilu a vodících lišt či lanek. Ovládat je lze pomocí motoru případně ručně.  

Umístění před okny zaručuje účinnou teplenou ochranu budov, díky nim je možné větrat otevřenými okny i při jejich zatažení. Pokud jsou zatažené, odráží sluneční paprsky a nedovolují jejich proniknutí do místnosti, tím ovlivňují tepelné podmínky uvnitř budovy. Nakláněním lamel je možné regulovat průnik světla v místnosti.

 

Žaluzie

 
Horizontální žaluzieHorizontální žaluzie
Žaluzie Euro OpalŽaluzie Euro Opal
Žaluzie Natur Line BrilantŽaluzie Natur Line Brilant
Žaluzie Natur Line BrilantŽaluzie Natur Line Brilant
Vertikální žaluzieVertikální žaluzie
Vertikální žaluzieVertikální žaluzie
Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie
Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie