Úvodní stránka>Látkové roletky

Související informace

Látkové roletky jsou ideálním stínícím a dekorativním prvkem, který dotváří celkový vzhled místnosti. Roletky vyrábíme v rozmanitém barevném množství látek a typů, lze je dokonale přizpůsobit interiéru. Montují se přímo na okenní křídla, do rámů, na zeď i do stropu. Ovládání je pomocí řetízku či pružiny, mohou být doinstalovány vodící lišty, které zamezují pohybu do stran.

 

COLOR STANDARD

Klasický interiérový design. Roletky se ovládají pomocí řetízku, jejich umístění je do stropu či na zeď. Varianta MINI je montována na rám okna bez vrtání.

 

COLOR HIT

Látkové roletky color hit se montují přímo do rámu okna. Styl mají podobný jako žaluzie Euro Brilant. Oblouková krycí lišta s vodícími lištami můžou být barevně sladěná s rámem okna.

 

ROLO MONO

Nový typ roletek, který se montuje přímo do zasklívací lišty bez vrtání do rámu okna. Velkou výhodou je pevnost a jednoduchá montáž.

 

LÁTKOVÉ ŽALUZIE

Látkové žaluzie jsou novým typem roletek, které skvěle spojují horizontální žaluzie a látkové roletky. Volně visící roletka s krycím profilem. Namontovat je lze na zeď, do stropu i do výklenku.

 

DAY & NIGHT

Roletka je nový typ spojení horizontální žaluzie a látkové roletky. Systém je založen na podvojném vedení látky s horizontálními pásy, umožňuje částečné nebo úplné zastínění. Roletka se ovládá pomocí řetízku a navíjí se do pevného boxu. Namontovat je lze na zeď, do stropu i do výklenku. Varianta MINI je systém bez krycího boxu a montován na rám okna bez vrtání.

Látkové roletky

 
Color StandardColor Standard
Color HITColor HIT
Rolo MonoRolo Mono